Официальный сертифицированный cервисный центр TISSOT

Офіційний сертифікований сервісний центр TISSOT

Ми проводимо як гарантійне так і післягарантійне сервісне обслуговування годинників Tissot:
 
ДРІБНІ РОБОТИ: Заміна батарейки, укорочення ремінця або браслета, перевірка на водонепроникність і т. д.
Замена батарейки в часах тиссот
ЧАСТКОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:Заміна батарейки або регулювання ходу механічних годинників, заміна деталей, що забезпечують водонепроникність (ущільнень, заводний головки, кнопок і т. д.)
Ремонт часов тиссот
ПОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: Повна розбирання механізму для очищення, змащення і заміни зношених деталей або заміна всього механізму. Включає в себе всі роботи по частковому обслуговування. 
ремонт механических часов тиссот
РЕМІНЦІ та БРАСЛЕТИ: Надайте своїм годинникам свіжий вигляд, завдяки новому ремінцю або браслету. Виберіть сумісні ремінці різних кольорів і створіть власні унікальні годинники Tissot.  

Запрошуємо відвідати наш сервісний центр TISSOT

Адреса: м Дніпро, Святослава Хороброго (Чкалова) 33

Контактні телефони:

+38 (097) 099-2987

+38 (099) 435-8852

+38 (063) 636-8420 (viber)

Час роботи: понеділок - п'ятниця з 9.00-18.00

У місті Київ можна передати годинник в сервісний-центр в нашому магазині:

"Vector D boutique"

М. КИЇВ, УКРАЇНА, ВУЛ. ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, 72 ТЦ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ" 1 поверх

Час роботи:  з 10.00-20.00

 

Ви перебуваєте в іншому місті?

Ми співпрацюємо з поштовим сервісом "Нова пошта"

Ви можете надіслати нам на сервісне обслуговування Вашого годинника Tissot з будь-якого міста України.

 

Довіряйте тільки офіційному сервісному центру Tissot в Україні:

ремонт часов тиссот

 

 

сервисный центр tissot

Годинники відомого швейцарського бренду Tissot - це практично стовідсоткова надійність і висока якість виконання. Недарма вони користуються величезною популярністю в усьому світі і вважаються еталоном в годинній індустрії. Жителі нашої країни також гідно оцінили цю торгову марку ще за цілком демократичні і доступні ціни.

Наша компанія є офіційним імпортером годинників Тіссо в Україні, тому може гарантувати їх 100% оригінальність і якість виробника. Ми продаємо товар найвищого класу, тому подбали про те, щоб в разі необхідності наші клієнти могли отримати таку ж висококласну і професійну допомогу і підтримку.

На жаль, навіть такі «невбивані» речі іноді вимагають ремонту, настройки, профілактичних робіт. Тоді перед їх власником стає питання: куди звернутися за допомогою. Звичайно, вартових майстерень існує чимало. Але якщо мова йде про таку річ, як швейцарський годинник, то звернутися найкраще в офіційний сервісний центр Tissot. У порівнянні з нехай і гарною, але звичайною годинниковою майстернею, офіційний представник має безліч переваг, які безперечно вплинуть на вибір на його користь.

Майстри, якими сертифікована ремонтна майстерня Tissot по праву пишається, мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи з годинником саме цієї торгової марки, тому знають про них все: принцип роботи, типи механізмів, можливі неполадки та особливості кожної моделі. Вони неодноразово проходили навчання та стажування за кордоном, відмінно знають свою справу. Кропітка робота, що вимагає вправності і точності, проводиться на найсучаснішому, професійному, новому обладнанні.

Звернувшись в наш офіційний сервісний центр в разі, якщо Вам знадобився ремонт годинників Tissot, Ви можете бути впевнені, що всі запасні частини і механізми будуть оригінальними, доставленими від виробника. Якщо їх не немає в наявності на момент звернення в сервісний центр, то необхідні деталі ми замовимо спеціально для Вас.

Перш ніж звернутися до нас, необхідно знати, в яких випадках діють і припиняються гарантійні умови. Клієнт повинен знати, що якщо майстер помітить сліди розтину корпусу або механічних пошкоджень, то гарантія припинить діяти. Тому при виникненні якихось проблем не варто намагатися виявити їх причини самостійно. Відразу ж звертайтеся до нас. Протягом гарантійного терміну ремонт годинників Tissot проводиться безкоштовно.

Ми надаємо широкий перелік послуг. Наші майстри зроблять ремонт будь-якої складності, заміну частин і механізмів, професійну настройку, діагностику і т.д. Тому ми наполягаємо на тому, що годинники такого рівня не повинні ремонтуватися в звичайних майстернях. Це - шедеври, які потребують знаючого підходу і дбайливого поводження. Якщо ви купили ексклюзивні і дорогі годинники Tissot, не варто довіряти їх до рук непрофесіоналів.