Швейцарські годинники Roamer

Фільтрувати Сортувати
Фільтр по параметрам
1
Фірмові годинники

Ми працюємо з 1990 року. Зарекомендували себе як надійний партнер багатьох всесвітньо відомих брендів. Офіційний імпортер і дистриб'ютор годинників і прикрас. Прямі поставки від виробника. Купуючи годинник у нас, ви купуєте годинник з перших рук за найкращими цінами в Україні.

2
Сервісний центр

Наш сервісний центр сертифікований провідними годинниковими компаніями світу. Наші майстри регулярно проходять навчання і тренінги у виробників. Всі необхідні запасні частини отримуємо тільки оригінальні і тільки безпосередньо. Це забезпечує високу якість гарантійного ремонту та післягарантійного обслуговування.

3
Швидкість, якість

Пропонуючи асортимент, що складається з більш 10000 товарів, ми забезпечуємо відправку в день замовлення більш ніж в 90% випадків. Більшість замовлень доставляються нашим покупцям вже на наступний день або через день.

There are no products matching the selection.

Годинники Roamer: віковий досвід кращих швейцарських майстрів 

Бренд Roamer є одним з найстаріших у всій Швейцарії. Годинники, які випускаються цією торговою маркою - це результат столітніх напрацювань кращих майстрів всієї країни. Складно повірити, але компанії Roamer вже понад 125 років з дня запуску. Вперше про неї почули в 1888 році завдяки засновнику невеликої майстерні Фрицу Майеру. Понад чверть століття він бажав і планував створення таких хронометрів, які змогли б з'єднати солідність і елегантність, залишаючись дорогим аксесуаром для чоловіків і жінок.

часы роамер официальный сайт

Фабрика Фріца Майера не відразу почала випуск годинників Roamer. Перш ніж перейти на цей рівень, майстри компанії спеціалізувалися на виготовленні циліндричних спускових регуляторів, які є необхідною частиною швейцарських механічних хронометрів. У майстерні працювало всього 6 чоловік, але висока якість виробів і кваліфікація годинникарів приваблювали клієнтів і бажаючих працювати серед кращих. Через всього лише сім років, число працівників зросла в 10 разів, а виробництво вийшло на новий рівень - складання і продажу повноцінних годинників Roamer.

Нові розробки годинників Roamer 

Перший власний калібр хронометрів компанія випустила в 1895 році, і назвали його «Калібр № 38». Саме стільки років виповнювалося засновнику компанії  — Фріцу Майеру. Наступна карколомна розробка пішла вже в 1905 році, коли засновник майстерні уклав угоду і об'єднався з відомим годинникарем - Йоганном Шьюделі. Завдяки такому союзу в свій вийшла легендарна марка MST, котра прославила компанію:

  • надійність конструкції;
  • міцність корпусу;
  • точністю заводного механізму;
  • чудовим почуттям стилю.

За моделями бренду годинників Roamer почалося полювання, що спричинило новий виток зростання виробництва. Компанія розширювалася, і вже до кінця 1908 року на заводі з випуску хронометрів працювали понад 300 осіб. Говорячи по справедливості, саме в цей час вперше з'являються годинникики Роамер як реально зареєстровані і вже офіційна торгова марка.

Неймовірні продажі 

1923 рік стає переломним для компанії, так як число продаваних годинників Roamer перевалює за один мільйон. Засновник і його помічники вирішують, що настав час розширення. Так з'явився відділ, який відповідає за створення не тільки внутрішніх годинникових механізмів, а й корпусів, завдяки чому істотно підвищилася якість аксесуарів. Дивно, але зростання продажів не падало дуже тривалий час, а компанія постійно розвивалася і росла. Незабаром починається проектування і виготовлення унікальних особистих циферблатів.

купить часы роамерАле найбільшу увагу привернув унікальний на той час патент, на створення новаторського корпусу для годинників Roamer, який мав високий рівень стійкості до пилу і води.  У 1940 році компанія сказала перше слово, яке породило подальший розвиток робіт над підготовкою водонепроникних і ударостійких годинників. Уже в 1955 році під брендом годинників Roamer виходить колекція Anfibio, яка пропонує водозахисні хронометри, з підвищеним терміном служби.

Новаторство завжди було в крові у розробників і управителів компанією, тому, коли в Швейцарії закривалися багато майстерень, які не витримують конкуренції з японськими кварцовими механізмами, компанія Роамер просто підлаштувалися під бажання клієнтів. І вже в 1972 році були виготовлені і випущені в продаж перші кварцові годинники Роамер. Більш того, відразу ж розробляються кварцові водостійкі хронометри для дайверів, схожі на сучасну модель ROAMER 220837 41 15 02.

Наступні колекції, випущені вже на початку XXI століття, віддають данину традиціям і класики, не забуваючи про сучасні тенденції і технології. Так з'являються елегантні та ексклюзивні годинники ROAMER 210633 48 25 20 для стильних і завжди зайнятих чоловіків. Унікальні і неймовірно привабливі хронометри ROAMER 530837 47 12 05, а також моделі, які можуть похвалитися оригінальними дизайнерськими рішеннями, наприклад, моделі жіночого годинника ROAMER 686836 41 59 60 або ROAMER 942980 49 23 09. На сьогоднішній день компанія Роамер пропонує стильні і нові моделі аксесуарів, які підійдуть під будь-який стиль. Придбати оригінальні імпортні годинники можна в офіційному магазині - Вектор Д.