Немає знижки на годинники які Вам сподобалися? Телефонуйте і отримаєте індивідуальну знижку!

 

Кількість товарів обмежена. Встигни першим!

 

 0 800 330 460    (Безкоштовно по Україні) Щодня з 10.00 до 19.00

 

 Немає знижки на годинники які Вам сподобалися? Телефонуйте і отримаєте індивідуальну знижку!

 

Кількість товарів обмежена. Встигни першим!

 

 0 800 330 460    (Безкоштовно по Україні) Щодня з 10.00 до 19.00

 

LONGINES

Офіційний сертифікований сервісний центр Longines

 

Ми проводимо як гарантійне так і післягарантійне сервісне обслуговування годинників Longines:
 
ДРІБНІ РОБОТИ: Заміна батарейки, укорочення ремінця або браслета, перевірка на водонепроникність і т. д.
Замена батарейки в часах Лонжин
ЧАСТКОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: Заміна батарейки або регулювання ходу механічних годинників, заміна деталей, що забезпечують водонепроникність (ущільнень, заводної головки, кнопок і т. д.)
Ремонт часов Лонжин
ПОВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: Повне розбирання механізму для очищення, змащення і заміни зношених деталей або заміна всього механізму. Включає в себе всі роботи по частковому обслуговування. 
ремонт механических часов Лонжин
РЕМІНЦІ і БРАСЛЕТИ: Надайте своїм годинникам свіжий вигляд, завдяки новому ремінцю або браслету. Виберіть сумісні ремінці різних кольорів і створіть власні унікальні годинники Longines.  
ремень для часов лонжин

Запрошуємо відвідати наш сервісний центр Longines

Адреса: м Дніпро, Святослава Хороброго (Чкалова) 33

Контактні телефони:

+38 (097) 099-2987

+38 (099) 435-8852

+38 (063) 636-8420 (viber)

Час роботи: понеділок - п'ятниця з 9.00-18.00

У місті Київ можна передати годинник в сервісний-центр в нашому магазині:

"Vector D boutique"

М. КИЇВ, УКРАЇНА, ВУЛ. ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, 72 ТЦ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ" 1 поверх

Час роботи:  з 10.00-20.00

 

Ви перебуваєте в іншому місті?

Ми співпрацюємо з поштовим сервісом "Нова пошта"

Ви можете надіслати нам на сервісне обслуговування Вашого годинника Longines з будь-якого міста України.

 

Довіряйте тільки офіційному сервісному центру Longines в Україні:

ремонт часов Лонжин

 

 

сервисный центр Longines

Міжнародна гарантія

 ремонт лонжин по гарантии

Компанія LONGINES щаслива, що Ви зупинили свій вибір на моделі з її престижної колекції. Ви придбали маленьке технічне диво, яке буде служити Вам протягом багатьох років. При його виготовленні використовувалася новітня техніка, а його вступу в продаж передував найсуворіший контроль якості. Ваш годинник LONGINES® має гарантію Longines Watch Co. Francillon Ltd терміном на двадцять чотири (24) місяці з дня покупки відповідно до умов міжнародної гарантії. Міжнародна гарантія LONGINES поширюється на недоліки матеріалу і виробничі дефекти, що існують на день доставки придбаного годинника LONGINES (дефекти). Гарантія вступає в силу тільки в разі, якщо гарантійний талон заповнений повністю і правильно, має дату продажу і друк офіційного дилера LONGINES (дійсний гарантійний талон). Протягом гарантійного терміну і при наявності гарантійного талона Ви маєте право на безкоштовне усунення дефектів. 

 

Гарантія виробника не поширюється на:

    • термін придатності батарейок;

    • природний знос, розрив, старіння (наприклад, подряпини на склі; зміна кольору і / або матеріалу неметалевих ремінців і ланцюжків, таких як шкіра, тканина, гума; лущення покриття);

    • будь-які пошкодження будь-яких деталей годинників в результаті неналежного використання, недостатній догляд, недбалість, випадковість (удари, вм'ятини, розчавлювання, розбите скло і т.п.), неправильне використання годинника і недотримання інструкцій по експлуатації, передбачених Longines Watch Co. Francillon Ltd.

    • будь-які пошкодження непрямого характеру або пошкодження, що виникли в результаті, наприклад, використання, нефункціонування, дефектів або неточності годинника LONGINES;

    • годинник LONGINES, з якими проводилися маніпуляції не уповноваженими особами (наприклад, заміна батарей, обслуговування або ремонт) або у яких були змінені їх первинні властивості без участі Longines Watch Co. Francillon Ltd.

Ремонт Longines — ідеальний механізм

Годинники Лонжин відомі шанувальникам годинникового мистецтва в усьому світі. Вони неодноразово визнавалися кращими в світі на всіляких виставках і фестивалях, зібравши в цілому 10 гран-прі і 28 золотих медалей. Також вони кілька разів перемагали в конкурсах ювелірних виробів, залишаючи своїх конкурентів далеко позаду.

Саме тому немає нічого дивного в тому, що хронометри Лонжин з'явилися в каталозі Вектора Д і займають в ньому, мабуть, одне з найбільш почесних місць. Багато наших клієнтів відзначили високу якість і розкішний дизайн цього бренду і купили по одному, а то й по кілька примірників.

Саме для таких шанувальників швейцарського стилю ми і створили свій власний сервісний центр, в якому можна виконати ремонт наручних годинників Longines, Tissot, Rado, Orient і багатьох інших брендів. Адже всі ми прекрасно розуміємо, що в світі немає нічого вічного, і навіть найякісніші хронометри можуть давати збій. Що вже й говорити про таку нагальну проблему, як, наприклад, проста заміна батарейки в кварцових механізмах або ремонт браслета.

Професійний ремонт Longines

Ми чудово розуміємо, що коли ви купуєте годинник Лонжин, найбільше вам гріє душу той факт, що вони виготовлені талановитими годинникарями зі Швейцарії. І вже якщо мова заходить про те, щоб зробити який-небудь ремонт або заміну, ви навряд чи захочете поступитися своїми принципами, і поміняти швейцарські деталі, наприклад, на китайські. На щастя, вам не потрібно буде цього робити, якщо ви звернетеся в сервісний центр Вектор Д.

Всі наші майстри проходили практику у іменитих швейцарських годинникарів, а значить, знають весь процес зсередини, і зможуть провести роботи з урахуванням всіх швейцарських стандартів якості. Більш того, оскільки Vector D є офіційним дистриб'ютором в Україні, виробники безпосередньо постачають нам не тільки готові годинник, але і різні деталі для обслуговування і ремонту Лонжин. Одним словом, можете вважати, що сервісний центр Вектор Д - маленький філія Швейцарії в Україні.

Де роблять ремонт годинників Longines

Вектор Д приймає годинник в ремонт через служби кур'єрської доставки по всій країні. Це означає, що ми зможемо виконати ремонт наручних годинників Лонжин для жителів Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та багатьох інших населених пунктів. Наша майстерня завжди готова прийняти замовлення з усіх куточків України, щоб наші дні радували не тільки вас, але і майбутні покоління вашої родини.

Вартість ремонту Longines

Ціна на ремонт годинника Лонжин визначається завжди виключно в індивідуальному порядку. Все залежить від серйозності поломки і від складності виконуваних робіт. Для того щоб дізнатися вартість в вашому випадку, вам потрібно звернутися до менеджера компанії Вектор Д або просто віддати годинник на діагностику. Наші майстри виявлять всі несправності і повідомлять вам, які види робіт будуть потрібні. Обіцяємо, ви будете приємно здивовані високою швейцарською якістю, пропонованим нами за низькою українською ціною.