Немає знижки на годинники які Вам сподобалися? Телефонуйте і отримаєте індивідуальну знижку!

 

Кількість товарів обмежена. Встигни першим!

 

 0 800 330 460    (Безкоштовно по Україні) Щодня з 10.00 до 19.00

 

 Немає знижки на годинники які Вам сподобалися? Телефонуйте і отримаєте індивідуальну знижку!

 

Кількість товарів обмежена. Встигни першим!

 

 0 800 330 460    (Безкоштовно по Україні) Щодня з 10.00 до 19.00

 

Доставка і оплата

Регіони доставки: Україна.

Вартість доставки: БЕЗКОШТОВНО, якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. Якщо сума замовлення до 1000 грн - вартість доставки 100 грн.

Методи оплати: ПІСЛЯПЛАТОЮ, БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК, ПЕРЕДОПЛАТА 100%, виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay.


Можливі такі варіанти доставки та оплати:


ПІСЛЯПЛАТОЮ - розрахунок за товар при отриманні. Доставка в місто Дніпро і по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО, якщо сума замовлення перевищує 1000 гривень. При сумі замовлення до 1000 гривень, - вартість доставки в Дніпро і по Україні становить 100 грн. Доставка по Україні кур'єрською службою НОВА ПОШТА. Доставка в місті Дніпро здійснюється кур'єром за попередньою домовленістю з вами. Термін доставки - 2 робочих дня.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК - розрахунок за товар в будь-якому банку по виставленому нами рахунку. Доставка в Дніпрі та по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО, якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. Якщо сума замовлення до 1000 гривень, - вартість доставки в Дніпрі та по Україні становить 100 грн. Доставка по Україні кур'єрською службою НОВА ПОШТА. Доставка в Дніпрі здійснюється кур'єром за попередньою домовленістю з вами. Термін доставки - 2 робочих дня з моменту оплати.

Можлива доставка годин під замовлення. Розрахунок за товар по 100% ПЕРЕДОПЛАТІ . Термін доставки та умови оплати - за попередньою домовленістю з вами. Доставка в Дніпрі та по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО, якщо сума замовлення перевищує 1000 грн. Якщо сума замовлення до 1000 гривень, - вартість доставки в Дніпрі та по Україні становить 100 грн. Доставка по Україні кур'єрською службою НОВА ПОШТА. Доставка в Дніпрі здійснюється кур'єром за попередньою домовленістю з вами.


Також ви можете забрати ваше замовлення самовивозом в нашому фірмовому магазині годинників.


Інтернет-магазин Vector D здійснює продаж виключно на території України.