Немає знижки на годинники які Вам сподобалися? Телефонуйте і отримаєте індивідуальну знижку!

 

Кількість товарів обмежена. Встигни першим!

 

 0 800 330 460    (Безкоштовно по Україні) Щодня з 10.00 до 19.00

 

 Немає знижки на годинники які Вам сподобалися? Телефонуйте і отримаєте індивідуальну знижку!

 

Кількість товарів обмежена. Встигни першим!

 

 0 800 330 460    (Безкоштовно по Україні) Щодня з 10.00 до 19.00

 

LONGINES DOLCEVITA X YVY – АБО КОЛИ ШКІРЯНИЙ РЕМІНЕЦЬ МІНЯЄ ГОДИННИК

Швейцарський бренд Longines представляє нову колекцію LONGINES DOLCEVITA X YVY. Відомий швейцарський дизайнер Yvonne Reichmuth надав свою власну інтерпретацію знаменитих прямокутних годинників, доповнивши їх складними шкіряними ремінцями. Дизайн моделей натхненний конним спортом, який є одним з улюблених напрямків для LONGINES, тож нагадує упряжі та обладнання для коней.

Зустрічаючи літо, колекція Longines DolceVita X YVY надихає власників годинників демонструвати їх на шкіряних двошарових ремінцях трьох відтінків: подвійна бежева шкіра, коричнева та чорна з заклепками. Дизайн цих моделей створено компанією YVY зі Зюріха, яка спеціалізується на створенні вишуканих гламурних аксесуарів у стилі глам-рок, які популярні серед світових зірок та клієнтів, які шукають ексклюзивності.

Спільні цінності

Комплементарні світи Longines і YVY зійшлися в майже інстинктивній співпраці. Ремінці цих моделей Longines DolceVita X YVY виготовлені з італійської або швейцарської шкіри за традиційною технологією виробництва. Прикрашені та підсилені металевими деталями, вони мають бездоганне оздоблення з виразними посиланнями на улюблений конний світ бренду з крилами. "Ми хотіли розробити новий підхід до світу коней і їхніх уздечок", пояснює Івонн Рейхмут, засновниця YVY. Зв'язок, що об'єднує всадника з його конем, цей важливий аксесуар, що прикрашає голову та шию коня, нагадує нам про альянс, який розвивається між людським зап'ястком та його годинником. Дизайнер додає: "Ідея модульного ремінця виникла з метою створення годинника, який можна носити з класом в різних стилях".

Традиції оновлені модерністю

Молода та гламурна лінія Longines DolceVita X YVY відроджується в сучасному дизайні, що адаптується до бажань кожного власника, а також до подій їхнього дня завдяки можливості зміни ремінців. Хоча годинник можна носити окремо, коли його поєднують з тонким доповнюючим ремінцем, вони перетворюються на стильний аксесуар, який сподобається і збереже своє чарівне відчуття для будь-якого покоління. "Він доступний у двох розмірах корпусу, щоб підійти до чоловіків та жінок", обіцяє Маттіас Брешан, генеральний директор швейцарського годинникового бренду з міста Сен-Ім'є. Але, безумовно, дана колекція буде дуже популярною серед жіночих годинників Longines.

« Повернутись