Про компанію

ТМ Вектор Д існує з 1990 року. Основний напрямок діяльності - оптова, роздрібна торгівля та сервісне обслуговування годинників, а також оптова та роздрібна торгівля прикрасами.

ТМ Вектор Д - офіційний, ексклюзивний дистриб'ютор на території України таких відомих марок наручних фешн-брендів як DieselFossilDKNY, а також імпортер швейцарських годинників Tissot, Grovana, Balmain, Longines, RADO, OMEGA, ZENITH.

ТМ Вектор Д, центральний офіс якої знаходиться в Дніпропетровську, має власну роздрібну мережу магазинів, розташованих на центральних торгових вулицях Дніпропетровська.

Власний сертифікований сервісний центр, в якому працюють майстри, які пройшли навчання в Швейцарії та Австрії, дозволяє забезпечити наших клієнтів швидким і професійним сервісним обслуговуванням . Всі запчастини, що використовуються в нашому сервісному центрі, ми отримуємо безпосередньо від виробників годинників.

Купуючи годиннику нас, ви отримуєте якісний товар від офіційного дистриб'ютора годинників в Україні з гарантією нашого власного сервісного центру.